محل تبلیغات شما

میخوام راجع به الان بنویسم حسی که دارم که حس عجیبه 

میدونم که میتونم به زندگیم این فرصت رو بدم که درست بشه ، اما ته دلم راضی نیست به کنار گذاشتن رویا . اون ، چشماش ، حسش به من ، واقعا امید منو به زندگی بیشتر میکنه ، یک دنیا انرژی میگیرم ازش . پر میشم ، پر حس ، همه ی وجودم حالشون خوبه وقتی میبینمش . حتی وقتی عکسشو میبینم .

نمیدونم این حس از دست دادنش ، تا اخر عمر باهام میمونه یا موقته و میگذره . 

نمیدونم کار درست چیه ؟ وفاداری به مائده ؟ یا رفتن و جنگیدن واسه رسیدن به رویا ؟

کدوم اینا معنیه عشق واقعیه

رسالت من توی زندگیم چیه ؟

بشم کسی که ثابت میکنه آدم برای عشقش هرکاری باید بکنه ؟ فکر کنم اره ، چون الان دیگه کمتر کسی اینکارو میکنه . من 100 تا چالش دارم برای جدا شدن ، خانواده م ، خانواده مائده ، ناراحت کردن خود مائده ، ضرر مالی حدود 100 میلیون که برای شروع زندگی مجردی مائده لازمه بهش بدم به عنوان مهریه (البته مهریه خیلی بیشتر بود ولی توافق کردیم) ، موقعیت خودمو از دست میدم و شاید مجبور شم از چندپله پایینتر توی زندگیم شروع کنم . و و و و .

اما آدم برای عشقش باید سختی بکشه ، و سختی برای من همیناس .

وگرنه اصلا عشق چه ارزشی داره ؟

یا شایدم کار درست و رسالتم این باشه که بحران زندگیم رو حل کنم و ازش بگذرم و بعدا به هرکسی که وارد این برهه ی خطرناک زندگی مشترکش که به مشکل میخورن ، مشاوره ی خوبی بدم و بگم هیچ کدومتون اندازه من انگیزه نداره برای جدایی ولی من موندم و درستش کردم و الانم راضی ام .

کدوم اینا ؟

میدونی خوده من چی میگه ؟ میگه اولی ، میگه تو همیشه باید به صدای ندای درونیت گوش کنی . همین ! 

ولی چون برای مائده ارزش قائل شدم و یه بار دیگه فرصت جدی بهش دادم ، توی یه حرکت واقعا سخت و دشوار ، روزی که برام کابوس بود و رویا بود و قرار بود برای بار آخر ببینمش و لمسش کنم و ببوسمش . و شاید هیچوقت دیگه نتونم تجربه کنم این احساسو . رفتم و به طور کامل با رویا کات کردم و گفتم میخوام برم زندگیمو درست کنم . خیلی ناراحتش کردم . خیلی . شاید حتی بیشتر از مائده . نمیدونم . و امیدوارم اگه یه روزی برگشتم به سمتش ، بتونه منو ببخشه . شاید نادیده گرفتن عشق حقیقی تاوانش یه حسرت همیشگی باشه برام ! یه افسوس همیشگی ، یه کام سنگین سیگار همیشگی . یه درد عمیق ! خدایا کمک کن درست انتخاب کنم . 

من توی این دوراهی باید یه نفرو ناراحت کنم . 

مائده ؟ یا رویا؟

عشق یا وفاداری ؟

حس امروز 7 اردیبهشت

من و مائده چطور بودیم

اولین باری که سوار ماشینم شد

، ,کنم ,یه ,مائده ,؟ ,درست ,کنم و ,و و ,آدم برای ,بود و ,کار درست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها